שיווק ופיתוח עסקי למשרדי עורכי-דין
כל פעילויות השיווק והפיתוח העסקי למשרדי עורכי דין תחת קורת גג אחת

שיווק ופיתוח עסקי למשרדי עורכי דין מ-א' ועד ת'


אסטרטגיה

תכנון והמצאת דרכי פעולה

מיתוג

בידול ומיצוב זהות המשרד

שיווק

בניית תשתית להעברת מסרים ביעילות לקהל היעד

שימור לקוחות

בניית נאמנות ועידוד לקרוס-סלינג

פיתוח עסקי

זיהוי הזדמנויות והבאת לקוחות פוטנציאליים

משרדים זרים

מדינת ישראל ידועה ברחבי העולם כחממה לפיתוח ולחדשנות. התוצאה היא שלמעלה מ-80 משרדי עורכי דין בינלאומיים מפעילים בתוכם חטיבה ישראלית, המבקשת להתחרות על לקוחות במדינה שכל גודלה כגודל מדינת ניו ג'רזי. אנו, בחברת Nishlis Legal Marketing, מכירים את השוק הישראלי ואת השוק הבינלאומי ויודעים כיצד נכון לפעול בו על מנת להביא הצלחה למשרדכם.

להמשך קריאה

משרדים ישראלים – פיתוח עסקי בחו``ל

מלבד הניסיון המעשי שאין שני לו, אנו משתפים פעולה עם גופים אסטרטגיים מובילים בשווקים המרכזיים בחו"ל ובעזרתם מבטיחים כי כל מיזם חוצה גבולות של משרדכם יהיה בעל חשיבות והשפעה. ייצור מודעות בשווקים זרים דורש יותר ממאמץ חד פעמי. למעשה, ייצור מודעות תלוי בשני אלמנטים עיקריים: נוכחות מתמשכת ופיתוח עסקי נכון.

להמשך קריאה

משרדים ישראלים – פיתוח עסקי מקומי

טובים ככל שתהיו, ללא אסטרטגית מיתוג, תשתית שיווקית וכלים לפיתוח עסקי תמצאו את עצמכם רודפים אחרי התחרות ונשארים מאחור. משרדי עורכי דין בארץ ובעולם השכילו להבין שדיציפלינות בניהול ושיווק הן הכרח לכל עסק. עבודה לצד צוות שיווק ופיתוח עסקי עתיר ניסיון הוא היתרון התחרותי שאתם צרכים והוא שיהפוך את משרדכם לבולט, ייחודי ומוביל.

להמשך קריאה

לקבלת הניוזלטר שלנו, לחצו להרשמה


השירותים אותם אנו מציעים
אינטרנט ומדיה חברתית

האינטרנט והמדיה החברתית הם אחד הכלים המרכזיים בו עושים כיום הצרכנים שימוש. באמצעות המדיה החברתית מחפשים הצרכנים אתכם ומבקשים לבסס את החלטותיהם ומחשבותיהם, מה שהופך את המדיה החברתית לכלי חשוב ליצירת קשר בין המשרד לבין לקוחות פוטנציאליים ולחיזוק הקשר עם לקוחות קיימים. אנחנו ב- Nishlis Legal Marketing בונים את ערוצי התקשורת הנכונים עבורכם שיציבו את משרדכם כמוביל בתחומו.


פיתוח עסקי

הפיכת לקוחות פוטנציאליים ללקוחות קיימים היא אחת המטרות המרכזיות של משרדי עורכי הדין. הדרך להשגתה היא באמצעות מיצוי פעולות השיווק הנערכות המשרד ויצירת סביבת עבודה המעודדת שיתוף פעולה בין שותפי המשרד עצמם ובינם לבין לקוחותיהם הפוטנציאליים. צוות Nishlis Legal Marketing יסייע לכם למצוא את הנקודות הדורשות חיזוק ולהעצים את האופן בו השותפים במשרדכם חושבים ועובדים אל מול לקוחות קיימים ופוטנציאליים.


תכנון אסטרטגי

על מנת לבנות תוכנית אסטרטגית טובה חובה לזהות את מטרות ויעדי המשרד ולפתח חזון לעתיד, שכן בלי מטרות ויכולת למדוד את הצלחת הפעולות בדרך להגשמתן, אין טעם ממשי בביצוען. העולם העסקי מלא בתוכניות אסטרטגיות שכשלו, לאחר שהתייחסו רק לרמת התהליך ולכן חשוב לזכור את שקבעה אליסה בארץ הפלאות: "אם אתה לא יודע לאן אתה הולך, איך תדע שהגעת?". אנחנו ב- Nishlis Legal Marketing עוזרים לכם לסמן את המטרות ולעלות על הדרך הנכונה בדרך אליהן.


ארגון אירועים

משרד מוביל בתחומו הוא משרד ששם דגש על הפרטים הקטנים, כמו גם הגדולים. האירועים ששמכם כרוך בהם הם כלי יעיל למיתוג המשרד וליצירת קשר עם לקוחות פוטנציאליים וקיימים. לכן, תכנון לא מקצועי של אירוע טומן בחובו לא רק נזק כלכלי, אלא גם ואולי בעיקר נזק משמעותי לשם המשרד. אנו ב- Nishlis Legal Marketing מצוידים בשיטות עבודה שהוכיחו את עצמן ובשנים של ניסיון, ויודעים לארגן לכם את האירועים המתאימים ביותר לכם ולקהל היעד שלכם.


קשר עם לקוחות

תוכן הוא הרבה, אבל הוא לא הכל. תוכן בלי כתובת הוא כמו עץ הנופל ביער ואף אחד לא שומע. צוות Nishlis Legal Marketing יסייע לכם לאתר את קהל היעד שלכם ולוודא שהפעילות שלכם ממשיכה לצבור תאוצה גם לאחר שהדוא"ל יצאה מהתיבה שלכם.


יחסי ציבור ומדיה

כל מי שמבקש למצב את עצמו כמוביל בתחומו צריך לזכור את העומד מולו – תקשורת אפקטיבית ובניה נכונה של מסרים יבטיחו שקהל היעד יקשיב לכם ויפנים את המסרים באופן אליו אתם התכוונתם. צוות Nishlis Legal Marketing מתמחה בקשת רחבה של היבטים הנוגעים ליחסי ציבור ולאמצעי התקשורת השונים וייעץ לכם בכל הנוגע להגשות למדריכי הדירוג בארץ ובחו"ל, לפעילויות יחצ"ניות, לכתיבה שיווקית ולהעברת מסרים.


משרדים ישראלים - פיתוח בחו``ל

ישראל הפכה בשנים האחרונות למוקד משיכה עבור אנשי עסקים רבים המעוניינים לעשות עסקים בארץ. כתוצאה מכך, אנו רואים יותר ויותר משרדים המייצאים את פעילותם לחו"ל, במטרה למשוך לקוחות פוטנציאליים אלה אליהם. אנו, ב– Nishlis Legal Marketing ניתן לכם את הכלים להגיע אל הלקוחות הזרים ומשתפים פעולה לצורך כך עם הגופים המובילים בעולם בתחומי התקשורת ויחסי הציבור, המתמחים במתן שירותים לשוק עריכת הדין. עמיתינו יסייעו לכם בכל צרכי השיווק והפיתוח העסקי מחוץ לישראל, להם תזדקקו בעת התרחבותכם הבינלאומית.


השכלה והכשרה

שיווק ופיתוח עסקי לא יכולים להצליח ללא תמיכת המשרד והצוות שלו. מאמצי השיווק יסייעו לכם להפגיש את השותפים ואת הלקוחות הפוטנציאליים פנים מול פנים, אבל אחריות סגירת העסקה היא עליכם, כך שאתם במידה רבה גם אנשי מכירות. הצוות המנוסה של – Nishlis Legal Marketing ילווה אתכם לאורך כל הדרך וייתן לכם את הכלים לסגור את העסקאות שאתם רוצים.


מעבדת תוכן

סופר הוא לא משורר ופרסומאי הוא לא עורך דין. בדומה, גם הניסוח והכתיבה המשפטיים שונים מאוד ממלאכת הניסוח והכתיבה השיווקית. אנו ב- Nishlis Legal Marketing מבינים שלא כל לקוח יודע לקרוא "משפטית" ומעמידים לשירותכם צוות המתמחה בכתיבה שיווקית ובהבנה רחבה של קהל היעד, על מנת שתוכלו להצטיין גם בעולם השיווקי.


usaisrael