האקדמיה לליגל מרקטינג 2017 – ההרשמה נפתחה לששת המפגשים הראשונים

חברת נישליס ליגל מרקטינג מתכבדת להזמינכם לאקדמיה לליגל מרקטינג. הכנו לכם סדרה של ששה מפגשים מרתקים, לצד מפגש העשרה מיוחד, החולשים על פני מספר דיציפלינות בתחום הליגל מרקטינג. כל המפגשים הם מעשיים וחלקם יועברו בפורמט של סדנה, כך שתצאו בידיים מלאות ולא עם ססמאות או סימני שאלה.המרצים של נישליס ליגל מרקטינג הם הבכירים והמנוסים ביותר בישראל. לצוות המרצים ניסיון מצטבר של למעלה מ-25 שנים בתחום הליגל מרקטינג, הן בישראל ובן בארה״ב ובאירופה.המפגשים, למעט המפגש הראשון, יערכו בכל יום רביעי הראשון לחודש במתחם We Work שרונה. ההשתתפות ללא עלות אבל מספר המקומות מוגבל ולא ניתן לרשום יותר מנציג אחד למשרד. מספר המקומות לחברי ILMA (איגוד הליגל מרקטינג הישראלי) מוגבל ל-4 בלבד לכל מפגש, במידה ויהיה ביקוש מירבי למפגש.על ידי לחיצה על הרשמה, תינתן לכם האפשרות להזמין מקום מראש וכחודש לפני פתיחת ההרשמה לכל מפגש נבקשכם לאשר בשנית את השתתפותכם. לאחר מכן נפתח את ההרשמה באופן רשמי לכל המעוניין.  לחצו כאן להרשמה.


מפגש ראשון:
סדנה לבניית תכנית עבודה ותקציב

2017 בפתח וכדי להתנהל נכון צריך לעבוד כנגד תכנית עבודה שנתית לשיווק ולפיתוח עסקי המובססת על מטרות ויעדים. התקציב הינו נגזרת של התכנית ודרכו אפשר ללמוד את יעילות המשרד בפועל ועל מה המשרד שם דגש מבחינת השיווק בפועל. בסדנה מעשית זו נלמד איך בונים תכנית עבודה ותקציב לפי המתדולוגיות של הליגל מרקטינג.
תאריך: יום ה 12.1.17
שעה: 9:00 – 10:00
מרצה: עידן נישליס
שפה: עברית
משתתפים : עד 15
מקום: We Work, שרונה
להרשמהלחץ כאן

מפגש שני:
תוכן תוכן ותוכן – זה בסוף מה שמנצח

יצירת תוכן היא דרך נהדרת לשימור לקוחות, להגיע אל לקוחות פוטנציאלים ולקדם את המשרד במנועי החיפוש וברשתות החברתיות. תוכן איכותי מביא למשרד לקוחות ומגדיל את החשיפה. בסדנה זו נלמד מה סוגי התכנים הקיימים, כיצד מפיצים את התכנים כך שיגיעו למספר מקסימלי של אנשים וגם נעסוק בסוגית הזמן – איך מייצרים תכנים כשאין זמן.

תאריך: יום ד׳ 1.2.17
שעה: 9:00 – 10:00
מרצה: עידן נישליס ועו״ד בלה סטולר
שפה: עברית
משתתפים: עד 15
מקום: We Work , שרונה
להרשמהלחץ כאן


מפגש שלישי:

נטוורקינג – סדנאת העשרה מיוחדת

יצירת קשרים חדשים ללא ספק הינו אחד ממנועי הצמיחה של כל עסק. אז איך בונים רשת קשרים שתניב רווחים? איך יוצרים קשרים חדשים? איך ממקסמים הזדמנויות קיימות? כל אלו ועוד תשובות שננסה לענות עליהם יחדיו ולהרכיב את "ארגז הכלים" שיסייע בפיתוח עסקי ובהתמודדות היומיומית עם האתגרים המקצועיים והתחרות הגוברת בעידן הדיגיטלי.

תאריך: יום ג׳ 7.2.17
שעה: 9:00 – 10:00
מרצה: מיכל מור, מנכ״לית משותפת באיגוד הדירקטורים
שפה: עברית
משתתפים: עד 15
מקום: We Work , שרונה
להרשמהלחץ כאן


מפגש רביעי:

למה האתר של המתחרה יפה יותר? איך באמת צריך להראות אתר של משרד עורכי דין

אם אתם שוקלים לבנות אתר חדש במהלך 2017 אז הסדנה הזו היא בגדר חובה בשבלכם! לאתר אינטרנט של משרד עורכי דין מאפיינים מאד ספציפיים ומטרות ייחודיות. בשוק הישראלי אין כיום חברות שמתמקדות אך ורק במשרדי עורכי דין, כך שהתובנות שלהן טובות אבל לא מותאמות לעולמכם. סדנה זו מיועדת למי מכם שכבר יש לו אתר אינטרנט וגם למי שמתכנן לבנות אתר בזמן הקרוב ותעסוק גם בכלים לנתח את קהל הוגלשים ואת טיב האתר.
תאריך: יום ד׳ 1.3.17
שעה: 9:00 – 10:00
מרצה: מרצה אורח
שפה: עברית
משתתפים: עד 15
מקום: We Work , שרונה
להרשמהלחץ כאן

מפגיש חמישי:
הגשות צ׳יימברס וליגל 500 – סדנא טכנית בנושא כתיבת ההגשהסדנה מעשית זו, אשר תועבר על ידי מדרג לשעבר בצ׳יימברס, תעסוק בהכרת טופס ההגשה, חידושים בדירוג 2018, טיפים כיצד למלא כל חלק, שלבי ההגשה (הגשה, ראיון ולקוחות ממליצים) וכיצד להערך לכל שלב. אם משרדכם מגיש אז זו סדנה שאתם לא יכולים להרשות לעצכם לפספס.
תאריך: יום ד׳ 5.4.17
שעה: 9:00 – 10:00
מרצה: לי סונדרס
שפה: עברית
משתתפים: עד 15
מקום: We Work , שרונה
להרשמהלחץ כאן

מפגש שישי:
מדיה חברתית לעורכי דיןלכ-70 אחוז ממשרדי עורכי הדין הגדולים בישראל חשבון בפייסבוק ובלינקדאין, מספר שהולך וגדל מידי שנה. המדיה החברתית היא כבר לא ניסוי חברתי אלא כלי הכרחי לשיווק ולפיתוח עסקי.  בסדנה זו נלמד כיצד עורכי דין ומשרדי עורכי דין עושים שימוש מיטבי בפלטפורמות, מה ההבדל בין הפלטפורמות השונות וטיפים מעשיים לקידום המשרד דרך האינטרנט.
תאריך: יום ד׳ 3.5.17
שעה: 9:00 – 10:00
מרצה: אורח
שפה: עברית
משתתפים: עד 15
מקום: We Work , שרונה
להרשמהלחץ כאן

מפגש שביעי:
העולם קטן וההזדמנויות רבות – פיתוח עסקי חו״למשרדי עורכי דין ישראליים השכילו להבין שצריך לצאת מגבולות ישראל או לכל הפחות למצב את עצמם בצורה כזו שמשרדים מחו״ל יפנו אליהם תיקים. סדנה ייחודית זו תקנה למשתתפיה הצצה להזדמנויות שיש למשרדי עורכי דין ישראליים בחו״ל והבנה כיצד ניתן לחדור לשוק הבינ״ל.
תאריך: יום ד׳ 7.6.17
שעה: 16:00 – 17:00
מרצה: דברה קנדל
שפה: עברית
משתתפים: עד 15
מקום: We Work , שרונה
להרשמהלחץ כאן

תגובות

תגובות