ליגל 500 – שינויים וחידושים משמעותיים

המדריכים המשפטיים בתחרות מתמדת בינם לבין עצמם להרחיב ולשפר את המחקר. רק לאחרונה נרכש המדריך היוקרתי Chambers על ידי קרן הפריוויט אקוויטי Inflexion במטרה לפתח ולחזק את כל הקשור לטכנולוגיה ודיגיטל.

לקראת מועד ההגשה הקרב ובא למדריך הדירוג Legal 500 ב-13 לאוגוסט, אנחנו עדים לשינויים וחידושים משמעותיים שכדאי להכיר מקרוב ולהבין את המשמעות שלהם לעומק.

במהלך התקופה האחרונה משרדנו היה בקשר עם העורך של Legal 500 וצוותו על מנת להכיר ולהבין את הטופס לצד הכרת החידושים בתחום. נשמח לשתף אתכם במידע ולתרום לכם מהניסיון הרב של המומחים שלנו בתחום ההגשות, אשר מהווים את מחלקת ההגשות הטובה והמנוסה בישראל. עדות לכך אפשר למצוא בעובדה שכ-50 אחוז מסך כל העליות והכניסות החדשות ל- Chambers, Legal 500 ו-IFLR1000 בשנה החולפת היו בהגשות שאנחנו כתבנו וליווינו.

בעקבות שינויים אלה, אשר משפיעים על אופן כתיבת ההגשה ודרך ההגשה למדרג, נקיים שתי סדנאות מעשיות במהלך חודש יוני. במסגרת הסדנאות נלמד אודות החידושים והשינויים ונעבור באופן מעשי על הטפסים החדשים, לצד טיפים ותובנות של Nishlis Legal Marketing, בכדי לתת לכם את מלוא הכלים וההבנה כדי לצלוח את ההגשה ל-Legal 500 שהפכה עתה לקצת יותר מסובכת.

להלן תקציר העדכונים והחידושים, אשר ריכזה עדינה גרוסמן, ראש מחלקת הגשות בנישליס ליגל מרקטינג:

  1. אופן ההגשה - מעתה, בדומה ל-Chambers, לכל משרד יהיה אזור אישי בו ניתן יהיה להעלות את ההגשות ואת הממליצים. נא לוודא שיש לכם סיסמא תקינה לאזור האישי שלכם.
  2. טופס הגשה אונליין המאפשר שיתוף – מעתה ניתן לעבוד על מסמך ההגשה אונליין ובכך לאפשר למספר משתמשים לעבוד עליו (אך לא בו זמנית). חשוב לשים לב שבמועד ההגשה המסמך ינעל ולא ניתן יהיה לבצע בו שינויים. במקביל, ניתנת האפשרות להוריד את המסמך ולהעלותו לאתר עם סיום כתיבת ההגשה.
  3. תאריך הגשה מאוחד – 13 לאוגוסט – אין יותר הפרדה בין מועד הגשת הממליצים למועד הגשת המחלקות. עתה, יש להגיש את כלל ההגשות, כולל ממליצים, עד לתאריך 13 לאוגוסט.
  4. טופס הגשה חדש – אולי השינוי המשמעותי ביותר הינו טופס ההגשה החדש אשר מחויב לשימוש על ידי כל המשרדים. כאמור, נקיים שתי סדנאות מעשיות במהלך חודש יוני בכדי להכיר מקרוב את הטופס, משמעות השדות בטופס ומידע נוסף שקיבלנו מהמדרג.
  5. על ההגשה לכלול 20 תיקים – בניגוד לעבר, אז נדרשנו לפרט 10 תיקים בהגשה, השנה מספר התיקים עלה ל-20, מה שישפיע בעיקר על תחומים אשר מתפצלים מ-Chambers. ההמלצה שלנו – לא להגיש הגשה בה יש לכם פחות מ-12 תיקים.
  6. המרת הגשות אוטמטית מ-Chambers ל- Legal 500 – Legal 500 עתידים להציג בקרוב תוכנה להמרת טופס ההגשה של Chambers לזה החדש של  Legal 500. תוכנה זו תחסוך זמן וכאב ראש אבל כמו כל דבר חדש שיש לו תקופת הרצה ובאגים, אנו ממליצים להתחיל להמיר ידנית.
  7. פיצול הגשת נדל״ן להגשה חדשה – מעתה, יש שלוש הגשות בתחום הנדל״ן: Real Estate and Construction, Urban Renewal ו-Planing and Zoning.

תגובות

תגובות