תחילת הערכות להגשת IFLR1000

עונת ההגשות בפתח כאשר ה IFLR1000 הינו הסנונית הראשונה במה שצפויה להיות עונה רבת פעילות וחידושים.

השנה, ה IFLR1000 מציג חידושים באופן ההגשה, בדמות טמפלייט חדש ושיטת העלאתו לשרת מאובטח, והוספה של שני  תחומי התמחות חדשים לדירוג לצד פיצול של תחום קיים. סה״כ 8 תחומים בהם משרדים מישראל יכולים להיות מדורגים, עליה של פי 2 ממה שהורגלנו עד לפני שנתיים בלבד.

בעקבות החידושים המוצגים לראשונה יצרנו קשר עם העורך של ה IFLR1000 אשר אחראי על הדירוג של ישראל – בן ניילור לקבלת טיפים, עצות ומידע מועיל נוסף המובא מטה ואשר נציג בפוסטים נוספים בזמן הקרוב.

תאריך ההגשה הינו 5 לאפריל 2019 ולהלן תחומי ההתמחות אשר להם ניתן להגיש השנה:

Banking

Capital Markets: Debt

Capital Markets: Equity

Investment Funds

M&A

Project Development

Project Finance

Restructuring and Insolvency

ניתן להגיש עד 20 תיקים לכל תחום ובכל מקרה ההמלצה שלנו היא לא להגיש במידה ויש למשרד פחות מ-10 תיקים פעילים.  טווח המחקר להכנסת תיקים/עסקאות הינו מינואר 2018 ועד אפריל 2019.

שימו לב שאין הגבלה למספר הממליצים שניתן להגיש. המדרג יצור קשר עם כל הממליצים שנשלחו מהמשרד דרך המייל בלבד (לכן אין טעם להכניס ממליץ שאין לו כתובת מייל או שלא זמין במייל).

Screen Shot 2019-01-29 at 12.52.50

נקודות חשובות נוספות:

יש רק שינוי אחד בטופס שאותו צריך להגיש – אפשר להמליץ על עד 5 שותפות מהמשרד אשר יהיו מועמדות להכלל ב IFLR1000 Women Leaders.

המדרג פיצל את שוק ההון לשניים אבל ניתן להגיש על גבי טופס אחד (הגשה אחת). הדירוג הסופי יהיה מפוצל אבל אפשר הגשה אחת כפי שהיה עד היום.

בדומה לשוק ההון, ניתן להגיש על גבי טופס אחד את מימון פרויקטים ואת פיתוח פרויקטים.

אין לשלוח טופסי הגשה או ממליצים למייל. מעתה, צריך להעלות את הטפסים לפורטל ההגשות ואת הממליצים להעלות דרך פורטל הממליצים.

 

נשמח לענות על שאלות נוספות ולסייע לכם בתהליך ההגשה. למענה מקצועי ולפרטים נוספים ניתן לפנות לעדינה גרוסמן, אחראית מחלקת ההגשות של נישליס ליגל מרקטינג: adina@legalmarketing.co.il

תגובות

תגובות