ה"כביש המהיר" של ההגשות: צ'יימברס, הצומת הבא

בשעה שעונת ההגשות נכנסת להילוך גבוה בישראל, כשהמועד הבא להגשה של צ'יימברס הוא ביוני, הכנו מספר טיפים שיעזרו לספק לכם את הנדרש ולמקסם את הזמן העומד לרשותכם.

עם 15 תחומי עיסוק, ישראל היא אחת המדינות הדינמיות בשוק המשפטי, והזמן הוא דבר קריטי עבור החוקר אשר צריך לדרג מספר רב של מדינות לאורך השנה.

תהליך ההגשה חשוב מאוד. זהו 'קולו' של המשרד – החוקר אינו מתכנן לדבר עמכם על המשרד שלכם בטלפון יתר על המידה (לרב יתמקד במגמות בשוק וקבלת פידבק על משרדים מתחרים), אז ודאו שההגשה תיעשה כמו שצריך.

  • ההגשה מספקת את האינפורמציה הנדרשת לחוקר על מנת להבין בדיוק עושה המשרד. זהו המקור העיקרי למידע עובדתי על הצוות ועבודתו. חשוב להגיש על גבי הטופס הייעודי וכפי שהמדרג מבקש. אין פה מקום ליצירתיות – זה לא מוסיף ניקוד או מועיל (להפך).
  • אל תחרגו מ-20 תיקים, והיצמדו למסגרת הזמנים. תיקים הניתנים לפרסום ותיקים סודיים מקבלים אותו יחס לצורך המחקר אבל חשוב להכיר בכך שהמדרג לא יכול לאמת מידע מתיק סודי או לשאול לקוחות ממליצים ולכן אנחנו ממליצים ליהיו יותר תיקים הניתנים לפרסום על מנת שהמדרג יוכל לחקור, לאסוף מידע, לאמת ולעלות אתכם בדירוג.
  • הסבירו את הצד המורכב שבדברים. זה מחייב אתכם להשקיע מחשבה. הביעו את מה שהיה חשוב, תקדימי או יוצא דופן במבנה העסקה או התיק.
  • וודאו שיש לכם ממליצים מועילים שיהיו זמינים ונכונים לסייע! ממליצים שיהיו פתוחים ככלל, ובין אם יענו בטלפון או בדוא"ל, צפויים לשתף את החוקר בידע ובדעות שלהם בחופשיות. במצב האידיאלי, הם יכירו יותר ממשרד אחד, ולכן יהוו לקוחות חדי אבחנה של שירותים משפטיים!
  • מועדים אחרונים הם קשיחים, עדיף להגיש 90 אחוז בזמן מאשר להגיש 100 אחוז באיחור. לא תינתנה הארכות מפורשות של המועד האחרון, כך שעל משרדים להעריך בעצמם את הסיכונים הכרוכים בהגשה באיחור.
  • ראיונות אינם עוזרים באופן ישיר למשרד לטפס במעלה הדירוג. ראיונות הם המפתח לקבלת משוב מהשוק ולזיהוי מגמות בו. כן ניתן לשלב מסרים אותם המדרג יוכל לאמת מול משרדים אחרים.

תגובות

תגובות