מגזין ישראל דסקס – פרסום דירוג משרדי עורכי הדין הבינלאומיים עם דסק ישראלי

אנו שמחים להציג בפניכם מהדורה מיוחדת של  IsraelDesks Magazine, המציגה את דירוג Legally Israel 100  דירוג משרדי עורכי הדין הבינלאומיים עם דסק ישראלי. דירוג זה מציג את משרדי עורכי הדין הפעילים ביותר, במספר תחומים, בכל הקשור ללקוחות ישראליים, כמו גם, לראשונה, דירוג אישי המציג את עורכי הדין העומדים בלב העשייה.

בכתבת הרוחב המרכזית, השותפים הבולטים העומדים בראש הדסקים הישראליים – המובילים בדירוג שלנו, חולקים את תובנותיהם, תקוותיהם וסיפורי ההצלחה שלהם, בכל הקשור לליווי לקוחות ישראליים, במהלך המסע חסר התקדים הזה בזמן משבר הקורונה.

משרד עורכי הדין הבינלאומי , Sheppard Mullin, מביא בפניכם מאמר המפרט על ההשפעה המשתנה של משבר הקורונה על שוק המיזוגים והרכישות בארה״ב (בדגש על חברות בדיסטרס), וחברת Mergermarket מסכמת עברונו את פעילות העסקאות של החציון הראשון של 2020 בשוק הישראלי.

IsraelDesks הוא כתב העת הדו-חודשי שלנו המתמקד בקירוב משרדי עורכי דין ישראליים ומשרדי עורכי דין בינלאומיים עם פעילות בישראל. עם מבט חדשני ובינלאומי, מגזין זה מתמקד בסקטורים המעניינים ביותר, מסתכל על תחומי התמחות בולטים יותר ויותר ומציג בפני הקורא את מה ואת מי שצריך להכיר כדי לעזור ללקוחות שלנו בפעילותם מחוץ לישראל.

לחצו כאן למגזין.

קריאה מהנה!

Screen Shot 2020-09-07 at 9.29.58

תגובות

תגובות