ישראל דסקס מגזין חודש נובמבר – פוקוס על האימרויות, נשים במשפט וחדשנות

במהדורה מיוחדת זו של IsraelDesks Magazine, אנו מתמקדים בתפקידן של נשים בלב מערכת המשפט במספר מדינות – שהועמד לאחרונה תחת אור הזרקורים לאחר מותה של שופטת בית המשפט העליון האמריקנית, רות ביידר גינסבורג, ומינויה של איימי קוני בארט על ידי הסנאט כמחליפתה. אך, בעוד שארה"ב מתמודדת עם נושאים מהותיים אלה, אנו במקביל בוחנים כיצד נשים השתלבו בלב הנוף המשפטי והעסקי בישראל.

במסגרת זאת, בחנו עד כמה באמת התפתחה ישראל בכל הקשור לקידום, ייצוג והובלה של נשים, כשהיא אחת מהמדינות הראשונות בעולם שהעמידו בראשן אישה – הלא היא גולדה מאיר בשנת 1969. לצורך כתבת העומק המקיפה, ראיינו יועצות משפטיות מובילות ועורכות דין בישראל במשרדים הגדולים בישראל, בארה"ב ובבריטניה.

ואיך אפשר בלי הסכם השלום אשר נחתם לאחרונה בין ישראל לאיחוד האמירויות הערביות, אשר מעורר סקרנות והתרגשות רבה בקרב משקיעים ויזמים, כמו גם לסקטור המשפטי. במהדורה המיוחדת הזו אנו עוקבים אחר ההתפתחויות ומדברים עם מומחים מובילים מישראל ומאיחוד האמירויות, ולמדים על המגמות ותובנות נוספות.

לסיום, הזמנה להשתתף בוובינר יחודי ב-10 בנובמבר, של משרד עורכי הדין האמריקאי Herrick, בשיתוף ישראל דסקס, בנושא תובנות והזדמנויות בעקבות הבחירות בארה״ב. זאת לצד ריכוז חלק מהעסקאות האחרונות שנסגרו במהלך מגפת הקורונה, ותזוזות מרכזיות של עורכי הדין בכירים ובולטים.

Screen Shot 2020-11-08 at 15.47.11

קריאה מהנה!

תגובות

תגובות