האקדמיה לליגל מרקטינג – ההרשמה נפתחה לששת המפגשים הראשונים

חברת נישליס ליגל מרקטינג מתכבדת להזמינכם לאקדמיה לליגל מרקטינג. הכנו לכם סדרה של ששה מפגשים מרתקים החולשים על פני מספר דיציפלינות בתחום הליגל מרקטינג. כל המפגשים הם מעשיים וחלקם יועברו בפורמט של סדנה, כך שתצאו בידיים מלאות ולא עם ססמאות או סימני שאלה.

המרצים של נישליס ליגל מרקטינג הם הבכירים והמנוסים ביותר בישראל. לצוות המרצים ניסיון מצטבר של למעלה מ-25 שנים בתחום הליגל מרקטינג, הן בישראל ובן בארה״ב ובאירופה.

המפגשים, למעט אחד, יערכו בכל יום רביעי האחרון לחודש במתחם We Work שרונה. ההשתתפות ללא עלות אבל מספר המקומות מוגבל ולכן נדרשת הרשמה מראש ולא ניתן לרשום יותר מנציג אחד למשרד. מספר המקומות לחברי ILMA (איגוד הליגל מרקטינג הישראלי) מוגבל ל-4 בלבד לכל מפגש.

לחץ כאן להרשמה לאחד או יותר מהמפגשים.


מפגש ראשון:

עונת הדירוגים הבינלאומיים החלה! הכינו את עצמכם לחורף כבר עכשיו

אומנם מועד ההגשה הראשון ל IFLR1000 יחול באפריל ולאחר מכן צ׳יימברס וליגל 500 ביוני-אוגוסט, אבל כדי לשפר את הדירוג המשרדי והאישי צריך להתחיל לעבוד היום. ההגשה עצמה היא אקט טכני שמאחוריה אסטרטגיה, הכנות ועבודת שטח – אותה צריך להתחיל הקדם. הצטרפו אלינו כדי להגיע למועד ההגשה מוכנים ולא עם הלשון בחוץ. בסדנה זו נלמד תהליכים שיש לבצע במשרד, טיפים לשיפור הדירוג והכנה לקראת עונת הדירוגים, מפי מדרג לשעבר שעבד בצ׳יימברס שמונה שנים.

תאריך: יום ד׳ 24.2.16
שעה: 9:00 – 10:00
מרצה: לי סונדרס
שפה: אנגלית
משתתפים : עד 15
מקום: We Work, שרונה
להרשמה: לחץ כאן


מפגש שני:

תוכן תוכן ותוכן – זה בסוף מה שמנצח

יצירת תוכן היא דרך נהדרת לשימור לקוחות, להגיע אל לקוחות פוטנציאלים ולקדם את המשרד במנועי החיפוש וברשתות החברתיות. תוכן איכותי מביא למשרד לקוחות ומגדיל את החשיפה. בסדנה זו נלמד מה סוגי התכנים הקיימים, כיצד מפיצים את התכנים כך שיגיעו למספר מקסימלי של אנשים וגם נעסוק בסוגית הזמן – איך מייצרים תכנים כשאין זמן.

תאריך: יום ד׳ 30.3.16
שעה: 9:00 – 10:00
מרצה: עידן נישליס
שפה: עברית
משתתפים: עד 15
מקום: We Work , שרונה
להרשמהלחץ כאן


מפגש שלישי:

הגשות צ׳יימברס וליגל 500 – סדנא טכנית בנושא כתיבת ההגשה

סדנה מעשית זו, אשר תועבר על ידי מדרג לשעבר בצ׳יימברס, תעסוק בהכרת טופס ההגשה, טיפים כיצד למלא כל חלק, שלבי ההגשה (הגשה, ראיון ולקוחות ממליצים) וכיצד להערך לכל שלב. אם משרדכם מגיש אז זו סדנה שאתם לא יכולים להרשות לעצכם לפספס.

תאריך: יום ד׳ 20.4.16
שעה: 9:00-10:00
מרצה: לי סונדרס
שפה: אנגלית
משתתפים: עד 15
מקום: We Work, שרונה
להרשמהלחץ כאן


מפגש רביעי:

מפגש מיוחד עם העורך הראשי של מדריך הדירוג Legal 500
הזדמנות כמעט חד פעמית לשמוע על תהליך הדירוג והדירוג של משרדי עורכי הדין בישראל, מפי העורך הראשי של הליגל 500, אחד משני מדריכי הדירוג הנחשבים והאיכותיים ביותר. נישליס ליגל מרקטינג מתכבדים לארח את מייק נאש למפגש מיוחד וייחודי עם עורכי דין ישראליים. הרצאה נפרדת תתקיים לפורום אנשי הליגל מרקטינג הישראלי – ILMA.
תאריך: יום ה׳ 5.5.16
שעה: 9:00-10:00
מרצה: מייק נאש
שפה: אנגלית
משתתפים: 25
מיקום: יפורסם בהמשך
להרשמהלחץ כאן

מפגש חמישי:

מדיה חברתית לעורכי דין

לכ-70 אחוז ממשרדי עורכי הדין הגדולים בישראל חשבון בפייסבוק ובלינקדאין, מספר שהולך וגדל מידי שנה. המדיה החברתית היא כבר לא ניסוי חברתי אלא כלי הכרחי לשיווק ולפיתוח עסקי.  בסדנה זו נלמד כיצד עורכי דין ומשרדי עורכי דין עושים שימוש מיטבי בפלטפורמות, מה ההבדל בין הפלטפורמות השונות וטיפים מעשיים לקידום המשרד דרך האינטרנט.

תאריך: יום ד׳ 25.5.16
שעה: 9:00-10:00
מרצה:מרצה אורח
שפה: עברית
משתתפים: עד 15
מקום: We Work, שרונה
להרשמהלחץ כאן


מפגש שישי:

העולם קטן וההזדמנויות רבות – פיתוח עסקי חו״ל

משרדי עורכי דין ישראליים השכילו להבין שצריך לצאת מגבולות ישראל או לכל הפחות למצב את עצמם בצורה כזו שמשרדים מחו״ל יפנו אליהם תיקים. סדנה ייחודית זו תקנה למשתתפיה הצצה להזדמנויות שיש למשרדי עורכי דין ישראליים בחו״ל והבנה כיצד ניתן לחדור לשוק הבינ״ל.

תאריך: יום ד׳ 29.6.16
שעה: 16:00-17:00
מרצה: דברה קנדל
משתתפים: עד 15
מקום: We Work, שרונה
להרשמהלחץ כאן

 

 

תגובות

תגובות