פיתוח עסקי בחו"ל

צור קשר

התרחבות לחו״ל כיתרון תחרותי

פיתוח עסקי בינלאומי למשרדי עורכי דין


הניסיון הייחודי שלנו בשילוב שותפינו האסטרטגיים בשווקים המרכזיים בעולם פותחים בפניך את הדלת לעולם

ישראל הפכה בשנים האחרונות למוקד משיכה עבור אנשי עסקים וחברות בינלאומיות המעוניינים לעשות עסקים בישראל. כתוצאה מכך, אנו רואים יותר ויותר משרדי עורכי דין המכוונים פעילות פיתוח עסקי לחו"ל, במטרה למשוך לקוחות פוטנציאליים אלה אליהם. בנוסף, משרדי עורכי דין בינלאומיים מובילים מנהלים דסק ישראלי אשר מטרתו, בין היתר, ללוות לקוחותיהם לשוק הישראלי ולכן מפנים תיקים למשרדי עורכי הדין הישראליים. לנו, ב- Nishlis Legal Marketing הניסיון הרב ביותר בכל הקשור לפיתוח עסקי בחו״ל הנובע מניסיון תעסוקתי עשיר במשרדי עורכי דין מובילים בחו״ל ובמשרדים ישראלים עם אוריינטציה בינלאומית. יתרון ייחודי למשרדנו בכך שאנחנו משתפים פעולה באופן בלעדי עם הגופים המובילים בעולם בתחומי הליגל מרקטינג, התקשורת ויחסי הציבור, המתמחים במתן שירותים לשוק עריכת הדין. אנחנו ועמיתינו נסייע לכם בכל צרכי השיווק והפיתוח העסקי מחוץ לישראל, להם תזדקקו בעת התרחבותכם הבינלאומית.

כדי להצליח, שתפו פעולה עם המומחים. אנו נוביל אתכם ביחד איתם, יד ביד, לחו"ל על מנת להגביר את החשיפה אל מול קהלי היעד שלכם וזאת כדי להרחיב את נתח השוק שלכם.

משלחת לחו``ל

הוצאת משלחת לחו"ל היא רעיון מוצלח בתנאי שניתן להפיק ממנה עבודה חדשה למשרד. לשם כך, יש להשקיע זמן ומשאבים בהכנה מקדימה ובהמשך עבודה גם לאחר שובה של המשלחת לארץ. הצוות של Nishlis Legal Marketing יסייע לכם ביצירת שיתופי פעולה עם ארגונים מתאימים לצורך ארגון אירועים משותפים, בזיהוי וביצירת קשר עם גופים אטרקטיביים ובקביעת פגישות עם משרדים בעלי מטרות דומות לאלה שלכם. כל אלו יהפכו את המשלחת שלכם להצלחה ויאפשרו לכם לראות תוצאות.

יחסי ציבור ומדיה

על מנת להפוך את אמצעי התקשורת השונים לכלי יעיל לפיתוח עסקי, יש צורך להכיר את הסביבה בה הם פועלים על בוריה. אמצעי התקשורת הזרים חושבים ופועלים לא אחת אחרת מאלו הישראליים ועל כן, אנו ב-Nishlis Legal Marketing משתפים פעולה עם עמיתינו בשווקים הזרים המכירים את המדיות השונות במדינתם באופן הטוב ביותר. בעזרת ידע והבנה מקיפים אלו, אנחנו יכולים לסייע לכם לעשות שימוש מושכל ונרחב בתוכן מודפס ומקוון ובכלי המדיה החברתית, על מנת למצב את משרדכם כמוביל בתחומו ולהגיע למספר רב ככל הניתן של לקוחות פוטנציאליים.

פיתוח עסקי

העולם מלא הזדמנויות עסקיות בינלאומיות עבור משרדי עורכי דין ישראלים. שימוש נכון בכלי הפיתוח העסקי מאפשר מיפוי וזיהוי לקוחות פוטנציאליים, ניסוח של מסרים מתאימים ומציאת הדרכים המתאימות ביותר להפצתם. בסופו של דבר, מטרתנו היא להבטיח מפגש פנים מול פנים ביניכם לבין הלקוחות הפוטנציאליים.

ארגון אירועים

הצלחת אירוע נמדדת במספר ובטיב יחסי העבודה שהוא מצליח לייצר. הצוות של Nishlis Legal Marketing, בישראל ובחו"ל, יסייע לכם בכל שלבי הארגון והביצוע ויעזור לכם להרכיב תכנים, ליצור שיתופי פעולה עם העמיתים המתאימים, לבנות רשימת משתתפים איכותית ולהביא את כל אלו לידי ביצוע. כך שלא יהיה ספק שהמשרד שלכם הוא מוביל בתחומו ושהאירוע הבא שלכם בחו"ל יהיה הצלחה מסחררת.

usaisrael