אודות

מי אנחנו

משרדי עורכי דין השכילו להבין שכדי שעסק יצליח הוא חייב אסטרטגיה ושיווק. חברת Nishlis Legal Marketing מעניקה למשרדים שירותים בכל אחת מאבני הבניין של הליגל מרקטינג הדרוש להן – תכנון אסטרטגי ומיתוג, שיווק, דיגיטל ומדיה חברתית, שימור לקוחות ופיתוח עסקי. זאת הודות לניסיון הרחב והייחודי של צוות Nishlis Legal Marketing, של למעלה מ-25 שנות ניסיון מצטבר בישראל, ארה״ב ואירופה, הופכים אותו למנוסה ולמוביל בתחום הליגל מרקטינג בישראל.

אנחנו נראה לכם את הדרך להצלחה!

תמיכה מבפנים

הרשו לנו להרכיב את מחלקת השיווק שלכם, או לסייע לכם בהרחבתה. אין בישראל גוף לו ניסיון רב יותר בשיווק משרדי עורכי דין, מאשר לנו. בין אם מדובר בליווי צמוד או בהוצאה לפועל של פרויקטים ספציפיים, הצוות המנוסה של Nishlis Legal Marketing יעניק לעבודת השיווק נופך נוסף של מקצועיות ומומחיות שיבטיחו את מקומכם מעל למתחרים.


שותפויות בינלאומיות

פעילותה של Nishlis Legal Marketing היא חוצת גבולות ומקיימת שיתופי פעולה עם משרדי שיווק ותקשורת בשווקים המובילים בעולם, לרבות ניו יורק, סן פרנסיסקו, וושינגטון הבירה ולונדון. באופן זה אנו, ב-Nishlis Legal Marketing, מציעים ללקוחותינו גישה למוחות המקוריים והמבריקים ביותר בתחום שיווק משרדי עורכי דין, לטובת פיתוח עסקי בארץ ובחו"ל.


כל השירותים – תחת קורת גג אחת

Nishlis Legal Marketing היא החברה היחידה בארץ הנותנת מענה כולל לצרכי השיווק המגוונים של משרדי עורכי דין, לרבות שירותי מיתוג, שיווק, אינטרנט ומדיה, שימור לקוחות ופיתוח עסקי. צוות המומחים של Nishlis Legal Marketing, בשילוב רשת נרחבת של ספקי שירותים בתחום השיווק, ישמח לשתף עמכם פעולה ולהביא לכם תוצאות.


פיתוח עסקי

תחום שיווק משרדי עורכי הדין בארץ נמצא עוד בחיתוליו ומרבית המשרדים עסוקים כעת בבניית תשתית שיווק איתנה. הניסיון העשיר של צוות Nishlis Legal Marketing הופך את החברה להיות לגוף המבין ביותר בארץ בתחום הפיתוח עסקי. זו גם הסיבה לכך שאין מתאימים מאתנו לסייע לכם להגדיל את עסקיכם ולפתח אותו בכיוונים חדשים ורווחיים.

הצוות

עדינה גרוסמן
מנהלת תחום ההגשות

עדינה גרוסמן עומדת בראש מחלקת ההגשות ומנהלת את מערך ההגשות של משרדי עורכי הדין למדריכי הדירוג הישראלים והבינלאומיים. לעדינה מומחיות וניסיון בתחום השיווק בכלל ובהגשות בפרט, אותו צברה באחד מממשרדי עורכי הדין המובילים בישראל.

 

לי סונדרס
מנהל תחום מרקום

לי סונדרס צבר מעל ל-12 שנות ניסיון בתחום הפרסומים המשפטיים וכן בתחום השיווק בזכות עבודתו בצוות מדריך הדירוגים המוביל Chambers and Partners, וכן בעבודתו בסניפים של שניים מהמשרדים המובילים בלונדון, בהם היה אחראי למקסום הזדמנויות הפרסום ויחסי הציבור. לי משמש כמנהל תחום המרקום שלנו ומרכז את מירב פעילותו בכתיבת תכנים ובפיתוח תחום יחסי הציבור בחו``ל. בנוסף, מומחיותו הייחודית של לי טמונה בכל הקשור לניסוח ההגשות והתקשורת מול מדריכי הדירוג הבינלאומיים השונים.

עו''ד בלה סטולר
ראש מחלקת תוכן, ניו מדיה ודיגיטל

בלה מובילה את האסטרטגיה אונליין עבור משרדי עורכי הדין הגדולים במשק ומנהלת את הפעילות השוטפת ברשתות החברתיות ובפלטפורמות דיגיטל ייעודיות. במסגרת פעילות זו, בלה מייעצת לפירמות עורכי הדין בנושאים הנוגעים ליצירת תוכן שיווקי מותאם, הצגתו ואופן הניהול של פלטפורמות אונליין. מחלקת התוכן בניהולה של בלה מייצרת אסטרטגיית תוכן ממותגת למשרד עורכי הדין, הכוללת יצירה וניהול תוכן שיווקי ייחודי ומאוחד לפירמה. לבלה ניסיון רב בעריכה וכתיבה והיא שימשה במשך יותר מעשור כעיתונאית בתחומי המשפט והכלכלה בעיתונות הכתובה. בלה בעלת השכלה רחבה, תואר ראשון בתקשורת ועיתונאות ותואר במשפטים. ניסיונה של בלה כולל תפקידי כתיבה ועריכה והן ניסיון ביחסי ציבור ויצירת תוכן שיווקי. שילוב של יצירתיות, ידע רב וניסיון מעשי בתקשורת,יחד עם היכרות מעמיקה עם עולם המשפט ועריכת הדין, מאפשרים לה להעניק את התובנות שלה בתחום ולהשתמש בתוכן למטרות שיווק ומיתוג של משרד עורכי הדין. בלה מרצה ומעבירה סדנאות תוכן למשרדי עורכי דין ופעילה ברשת החברתית.

 

דברה קנדל
ראש הדסק הבינלאומי

לדברה קנדל מעל לשמונה שנות ניסיון בשיווק משרדי עורכי דין בזכות עבודתה בסניפים של שני משרדים אמריקאיים מובילים הממוקמים בלונדון. בנוסף, בארבע השנים האחרונות, דברה שימשה כמנהלת השיווק במשרד בוטיק מקומי של עורכי דין אמריקאיים. דברה היא ראש הדסק הבינלאומי שלנו וממקדת את עבודתה בשיווק משרדים מקומיים בחו``ל וכן בשיווק של משרדים המבקשים לחדור לשוק הישראלי. לצד פעולות השיווק והפיתוח העסקי הכלליות בהן לדברה ניסיון רב, ארגון כנסים הוא התמחות ייחודית נוספת שלה.

עידן נישליס
מנכ''ל

עידן נישליס, מחלוצי הליגל מרקטינג בישראל, הוא הישראלי היחיד אשר למד את התחום באופן אקדמי בארה''ב במסגרת לימודי התואר השני. לעידן רקע עשיר וניסיון עבודה מגוון בליגל מרקטינג, בעקבות עבודה בתחום בניו יורק ובישראל. עם שובו לארץ, ייסד עידן את מחלקת הפיתוח העסקי הראשונה במשרד עורכי דין בהרצוג פוקס נאמן, אותה ניהל למעלה מ-4 שנים לפני שפתח את משרד נישליס ליגל מרקטינג. עידן הוא חבר פעיל ומרצה באיגוד הליגל מרקטינג העולמי ומתמחה במיתוג ואסטרטגיה.

רוני נבתי שלום
מנהלת תיקי לקוחות

עו``ד רוני נבתי שלום, מנהלת קשרי הלקוחות של נישליס ליגל מרקטינג, בעלת ניסיון משפטי, חברתי ויזמי. שילוב זה מקנה לרוני היכרות מעמיקה עם קהל הלקוחות תוך יכולת להבין את צרכיהם ולהתאים להם פתרונות שיווקיים. במסגרת תפקיד זה רוני אחראית על הקשר השוטף עם לקוחות החברה תוך רצון לדאוג לשביעות רצונם כלקוחותינו. רוני בוגרת תואר ראשון במשפטים וממשל בהצטיינות במרכז הבינתחומי בהרצליה והתמחתה במשרד ניר כהן לשם ושות’. בנוסף, רוני בוגרת התוכניות Start Up Class לטיפוח יזמים ו- ProWoman לקידום נשים במשק הישראלי.


usaisrael