Services.

האקדמיה לליגל מרקטינג.

מידי יום ביומו, המציאות משתנה לנגד עינינו. מגפת הקורונה גרמה להאצה מסיבית של שינוי סביבת העבודה, התנאים בהם אנו עובדים והכלים להם אנו נדרשים בעבודתנו. כמו כן, הלקוחות ועסקיהם עברו שינויים, והציפיות שלהם ממשרדי עורכי דין השתנו, בהתאמה. משרדי עורכי דין, מצופים להתאים את עצמם למציאות המשתנה, ומשרד שלא יתאים את עצמו – ובמהרה – יישאר מאחור. היום, יותר מתמיד, חשוב להצטייד ולצייד את כל הצוות המשפטי, בכלים ובמיומנויות אשר יעזרו להם בתקשורת עם הלקוחות, ובשיווק ובפיתוח העסקי של העולם החדש.

כחלוצים בתחום בישראל, אנחנו רואים את החשיבות בהנחלת הידע, המתודולוגיות והכלים לאנשי הליגל מרקטינג ולעורכי הדין של ההווה והמחר.

האקדמיה לליגל מרקטינג, מציעה את המענה הדרוש ומספקת מקום להכשרה, לימוד וליווי לקהלי יעד שונים בשיווק ופיתוח עסקי, לצד מגוון הכשרות, הדרכות והרצאות המיועדות למשרדי עורכי דין כמפורט מטה.

ההרצאות מועברות במגוון נושאים בעולם השיווק והפיתוח העסקי, מהמרצים המובילים בארץ ובעולם, ומשתנות בהתאם למצב הגלובלי ובהתאם לצרכי המשרד.

תכנית ליווי לשותפים חדשים

כל שנה, פירמות ממנות עורכי דין מובילים לשותפים.  בתור שותפים, מצופה מהם, בין היתר, ליצור לעצמם מוניטין, לפרסם מאמרים, להיות אחראים על תיקי לקוחות, לגייס לקוחות, לארגן כנסים ולפתח כישורים ומיומנויות חדשים.

לשם כך אנחנו כאן!

יצרנו תכנית ליווי המותאמת במיוחד לשותפים חדשים, שמטרתה לצייד את השותפים בכל הכלים והידע הדרוש להם בעולם השיווק והפיתוח העסקי, על מנת להצעיד אותם קדימה ולתת להם את הגב הדרוש להם בדרכם החדשה.

אנו נלווה את השותפים, יד ביד, נחשוף בפניהם את עולם השיווק והפיתוח העסקי, נציג בפניהם אסטרטגיות שונות בתחום ואת אסטרטגיית הפירמה, נלמד אותם כיצד לפתח את המוניטין שלהם ושל המחלקה בה הם עובדים, כיצד לבצע שימור לקוחות ולגייס לקוחות חדשים, ונדבר על טקטיקות שונות מעולם השיווק.

לקבלת הסילבוס המלא ופרטים נוספים, צרו עימנו קשר.

תכנית הדרכה וליווי לשותפים בכירים

שותפים רבים במשרדי עורכי דין נאלצים להישאב לעבודה השוטפת, ושוכחים להרים את הראש ולעסוק בשיווק ופיתוח עסקי, של עצמם ושל הפירמה. כמו כן, בפירמות רבות, אין שיח ושיתוף בין המחלקות, וחסר שיתוף פעולה בין השותפים בפירמה, שהוא הרי ידוע כאחד מיסודות הבסיס להצלחה והגדלת רווחי הפירמה.

מטרת התכנית לגרום לשותפים להרים את הראש, ולעסוק, לצד העשייה המשפטית, גם בעשייה העסקית והשיווקית, מתוך מטרה לפתח את עצמם ואת הפירמה. התכנית הינה תכנית ליווי שנתית. בנוסף, תינתן אפשרות לליווי פרטני לשותפים.

לקבלת הסילבוס המלא ופרטים נוספים, צרו עימנו קשר.

הדרכות והרצאות פרטניות

תחום השיווק והפיתוח עסקי משתנה, בפרט בתקופה זו, לנגד עיניינו. כיום, חשוב מתמיד, להתעדכן בטרנדים, במגמות ובחידושים בסקטור המשפטי, בארץ ומהעולם, ולצייד את הצוות המשפטי בכלים רלוונטיים ויעלים לשיווק ולפיתוח עסקי במציאות חדשה.

אנו מציעים מגוון הרצאות, בין אם זה לישיבת שותפים, להעשרת הצוות המשפטי או ל-off-site, בנושאי שיווק ופיתוח עסקי, ממגוון מרצים מקצועיים, לרבות מרצים מומחים מחו״ל.

נושאים לדוגמא: שימור לקוחות, פיתוח עסקי בעולם החדש, טרנדים בשיווק, כתיבת תוכן, קרוס סלינג, הגשות לדירוגים ועוד.

ליווי, הכשרה והשמה של פונקציית ליגל מרקטינג

עם ניסיון מצטבר של כ-30 שנים בליגל מרקטינג בישראל, אירופה וארה״ב, אין גורם מקצועי מאיתנו בישראל בשיווק ובפיתוח עסקי למשרדי עורכי דין. עתה, אנחנו חולקים מהידע, הניסיון והמתודות שלנו באמצעות שירות המיועד למשרדי עורכי דין שגייסו או מעוניינים לגייס איש ליגל מרקטינג, וצריכים עזרה בגיוס, וכן מעוניינים להעניק לאותו בעל תפקיד את הכלים וההכשרה הראויה לפני הכניסה לתפקיד. אנו נכשיר עבורכם איש ליגל מרקטינג שיבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר בפירמה שלכם ונלווה לפי הצורך.

קורס ליגל מרקטינג

קורס חובה המיועד לעורכי דין ולאנשים המעוניינים להיכנס לעולם הליגל מרקטינג בישראל. לבוגרי הקורס הבולטים יוצע שירות של השמה בתפקידי ליגל מרקטינג.

לקבלת הסילבוס המלא ופרטים נוספים, צרו עימנו קשר.

Strategy
Content
International Business Development
Tier One Rankings
IsraelDesks