Loading...
ראשי2023-07-03T11:58:15+00:00

אודותינו.

נישליס ליגל מרקטינג.

עולם המשפט משתנה לנגד עינינו. אי וודאות כלכלית, הדרך בה לקוחות צורכים שירותים משפטיים ושוק משפטי רווי הם רק קומץ האתגרים העומדים בפני משרדי עורכי הדין כיום, כשהם רוצים לשמור על לקוחותיהם הקיימים ולמשוך לקוחות פוטנציאליים חדשים. במציאות החדשה שנוצרה, מעולם לא היה חשוב יותר לפתח וליישם אסטרטגיית שיווק ברורה וחזקה שתהווה את הדי.אנ.איי של הפירמה כולה.
אנחנו כאן בשביל להיות שותפים מקצועיים בדרך הזאת.

נישליס ליגל מרקטינג היא החברה המנוסה והמובילה בתחום הליגל מרקטינג בישראל. אנחנו מתמחים בשיווק, ייעוץ ופיתוח עסקי מותאם וממוקד למשרדי עריכת דין, ומביאים איתנו תוצאות מוכחות.

עם למעלה מ-25 שנות ניסיון משולב בליגל מרקטינג באירופה, ארה"ב וישראל, אנחנו עוזרים למשרדי עורכי דין בינלאומיים וישראליים במיתוג, באסטרטגיה, בשיווק ופיתוח עסקי, בקידום מנהיגות מחשבתית, בשימור לקוחות ובהעצמת הנוכחות בדיגיטל בכלל וברשתות החברתיות הרלוונטיות בפרט.

אנחנו מציעים את שירותינו כיועצי שיווק פנימיים או כתומכים במחלקת שיווק קיימת, ומביאים מומחיות שנצברה במשרדי עורכי הדין הגדולים בעולם מתוך ניסיון מעשי ומחקרי רחב. אנחנו מביאים איתנו תובנות שיובילו אתכם לבולטות, להתחרות ביעילות ולהשיג את הלקוחות הנכונים לכם.

השירותים שלנו

השירותים שלנו.

כל הליגל מרקטינג במקום אחד.

הגשות ודירוגים

פיתוח עסקי

אסטרטגיה

האקדמיה לליגל מרקטינג

תוכן ומדיה

פיתוח עסקי בינלאומי

למה לבחור בנו?

למה אנחנו?

המובילים בתחום בישראל.

השילוב בין מומחיות בעולם המרקטינג לבין היכרות מעמיקה עם עולם הליגל מציבה את Nishlis Legal Marketing כגורם המקצועי ביותר בישראל בתחום השיווק והפיתוח העסקי למשרדי עורכי דין.

עם ידע וניסיון מעשי שאין שני לו בארץ, Nishlis Legal Marketing מגדירה מחדש את תחום הליגל מרקטינג בישראל ומעמידה את עצמה כ-benchmark של כל התעשייה. לצוות החברה למעלה מ-25 שנות ניסיון מצטבר בליגל מרקטינג, רקע אקדמי ייחודי בתחום ממוסדות השכלה יוקרתיים בארה״ב, ניסיון בינלאומי רב שנים המתבסס על העסקה במשרדי עורכי הדין המובילים בעולם וחלוציות בייסוד התחום בישראל.

הידע הרב והניסיון שצברנו מאפשרים לנו ללוות את המשרדים, תוך מתן מענה לצרכיו של כל משרד ומשרד והתאמת פתרונות לכל לקוח בכל סוגיה הנוגעת לפיתוח עסקי, פעילויות שיווק ושימור לקוחות. הניסיון המקצועי ותחומי ההתמחות של צוות Nishlis Legal Marketing מציבים את משרדנו בחזית התחום ומבטיחים לכם תוצאות נראות בשטח.

הלקוחות שלנו נהנים גם משירותיה של מחלקת הגשות מיומנת, האחראית ללמעלה מ-50% מהעליות בדירוגים במדריכים הבינלאומיים החשובים ביותר, כל זאת בשוק תחרותי ורווי במיוחד.

Nishlis Legal Marketing תשמח למנות למשרדכם מומחה צמוד או לחלופין לספק לכם ליווי שיווקי לפרויקט נבחר. בכל אופציה בה תבחרו, אנו מלווים את לקוחותינו באופן דומה לזה בו משרדי עורכי דין מלווים את צוות עורכי הדין שלהם: באמצעות העצמה ומתן כלים רלוונטיים להגברת היעילות ואחוזי ההצלחה.

הצוות

הצוות.

לעבוד עם הטובים ביותר.

לבלוט, לזכות בלקוחות ולהרחיב את העסק – אלה המטרות של הפירמה שלכם, ואת אלה אנחנו יודעים להשיג – יחד אתכם. נישליס ליגל מרקטינג היא One stop shop לזיהוי צרכים, חשיבה יצירתית, פיתוח חוזקות והשגת יעדים. הצוות שלנו מומחה במיתוג, שיווק, פיתוח עסקי, פיתוח תוכן וניהול דיגיטל, ומומחה במתן שירות מקצועי, להוט ומדויק.
עידן נישליס
עידן נישליסמנכ״ל
לי אלוני
לי אלוניסמנכ״ל פיתוח עסקי בינלאומי
עדינה גרוסמן
עדינה גרוסמןראש מחלקת ההגשות
גלית טסי
גלית טסימנהלת מחלקת ההגשות
לי סונדרס
לי סונדרסאחראי תוכן אנגלית ועורך ראשי
רותם קוגל
רותם קוגלניהול קהילה ושותפויות
ירדן ברקוביץ
ירדן ברקוביץמתאמת שיווק בינלאומי
דניאל מלכה
דניאל מלכהיועצת הגשות
לוטם בר
לוטם בריועצת הגשות
קטי טליה בכמן
קטי טליה בכמן

הרשמו לדיוורים המקצועיים והשארו מעודכנים

בלוג.

השארו מעודכנים.

ניתוח דירוג ליגל 500 ישראל 2024

ב-2024 יש יותר שינויים בדירוג מאשר בשנתיים האחרונות ביחד. למרות ש-133 הוא מספר גבוה, הוא נמוך ממספר השינויים הכוללים ב-2020 (134 שינויים), 2019 (175 שינויים) ו-2018 (138 שינויים.בשלוש השנים האחרונות ברציפות ראינו יותר תנועה למטה מאשר למעלה בטבלאות הדירוג. השנה ספרנו כמעט פי 3 שיפורים [...]

By |אפריל 7th, 2024|

פיתוח עסקי בתקופת משבר

ימים מורכבים, מאתגרים ולעיתים נטולי תקווה וקושי עוברים עלינו, בישראל ובתפוצות.  ללא שום שייכות לאיזה חלק של המפה הפוליטית אנחנו משתייכים, לעיתים דרך הביניים עוברת דרך יציאה מאיזור הנוחות וגבולות הגזרה המקובלים למען השקעה בהתפתחות.  דווקא עכשיו ודווקא היום עורכי הדין חייבים לשלב פרואקטיבי של [...]

By |יולי 26th, 2023|

ניתוח דירוג צ׳יימברס ישראל 2023

השנה ניתן לסמן את הדירוג השנתי של צ׳יימברס כשנת תיקון ואיזון של הטבלאות היחסית חדשות – סטארטאפים ו- IT והגנת מידע, לצד הורדה של קבוצת איכות 4 בשני דירוגים – קנין ופירוקים. ארבעת התחומים הנ״ל אחראים על 65 אחוז מכלל השינויים בדירוגים המחלקתיים השנה. מענין גם [...]

By |פברואר 24th, 2023|
לכל הפוסטים בבלוג
צרו קשר

ליצירת קשר.

דברו איתנו.

לנוחיותכם, ניתן לצור עמנו קשר בטופס, בטלפון או במייל.

  צרו איתנו קשר בוואטסאפ

  רחוב הארבעה 28,
  תל-אביב (מגדל צפוני) 6473926

  Telephone: +44 (0)2038111415

  Enterprise House,
  2 The Crest,
  London, NW4 2HN,
  United Kingdom

  Telephone: +358442564032

  Laurinlahdentie 24 Espoo,
  Finland

  Warsaw, Kamila Kurkowska, Firemind.

  New York City, 450 Lexington Ave, New York, NY, USA.