שירותים.

תוכן ומדיה.

בעולם השיווק, התוכן הוא המלך. תכנים טובים ומקצועיים שמעניקים לקוראים ידע רלוונטי יהפכו אתכם ואת הלקוחות שלכם למובילי שוק ודעה בתחומים הרלוונטיים. בהתאם לאסטרטגיה, התכנים האלה יכולים להשתנות ולהתפתח, כאשר המוקד שלהם הוא תמיד הלקוחות שלכם, והמומחיות שיש לכם שמובילה אותם להצלחות. הצוות שלנו יודע ליזום ולהוציא לפועל תכנים איכותיים בפורמטים מגוונים, בעברית ובאנגלית, וגם בשפות אחרות, אם יש צורך. אנחנו יודעים ליזום סקרים ולנתח אותם, לנתח תכנים של מתחרים או שותפים פוטנציאליים ולנסח מכל אלה תובנות אופרטיביות מתאימות.

תכנים שיווקיים

תכנים שיווקיים אינם פרסומות. אלה תכנים מגוונים שתכליתם ומטרתם היא להגיע אל הלקוחות הנכונים עם מידע שיביא אותם אליכם. בלוגים, פוסטים, ברושורים, כתבות וקייס-סטאדיז – אנחנו ניצור יחד אתכם את התכנים הרלוונטיים, שיפגינו לציבור וללקוחות את המקצועיות, המומחיות וההישגים שיוכלו להגיע אליהם יחד אתכם.

מחקרים ודו"חות

אם תוכן הוא המלך, אז דאטה היא המלכה. איסוף וניתוח נתונים מקצועיים והגשה שלהם בצורה נהירה הם כולם כלים חשובים לפיתוח העסק. אנחנו עם יד על הדופק, מעורים במחקרים העדכניים ביותר הן במגמות בתחום השיווק והן במגמות בתחום עריכת הדין, ויודעים לפתח, לבצע ולנתח מחקרים עצמאיים בתחומים האלה, כדי לשפר ולדייק כל הזמן את האסטרטגיה בהתבסס על נתונים רלוונטיים.

רשתות חברתיות ודיגיטל

אנחנו שמחים על כל לייק שנוסף לעמוד הפייסבוק שלנו – אבל זה לא העניין. טוויטר ולינקדאין, פייסבוק וקלאבהאוס – כל אלה הפכו לפלטפורמות חשובות לביסוס תקשורת, מוניטין ומובילות מקצועית. יצירת מעורבות אותנטית בתכנים רלוונטיים מייצרת לידים איכותיים שיהפכו להפניות וללקוחות, וערוצי תקשורת מהימנים שיצרו מעורבות לטווח הארוך.

אתרים

האתר שלכם צריך להיות תצוגת תכלית של היכולות, הסגנון, המומחיות והאנשים העושים את המשרד שלכם מה שהוא. אנחנו יודעים לאפיין ולכתוב אתר שיעבוד בשבילכם, יתקשר את החוזקות שלכם ויעשה צעד ראשון קריטי בהפיכה של מתעניין ללקוח. התוכן הוא המפתח, אבל כמובן גם הממשק והעיצוב. במקרה הצורך, נשמח לעשות חיבורים ביניכם לבין ספקי משנה מומחים בתחומים נלווים.

אסטרטגיה
פיתוח עסקי בינלאומי
האקדמיה לליגל מרקטינג
הגשות ודירוגים
פיתוח עסקי