שירותים.

הגשות ודירוגים.

לחברת נישליס ליגל מרקטינג ניסיון שאין שני לו בישראל בכל הקשור להגשות למדריכי הדירוג. אנחנו רואים את ההגשות כתהליך שנתי ולא כאירוע נקודתי. ראיה מערכתית זו מאפשרת לנו לתכנן בצורה אסטרטגית את השנה אשר תתורגם לתמיכה בעליה בדירוגים השונים.

משרדנו הינו מהמייסדים של Tier One Rankings – חברה גלובאלית להגשות, בפריסה בינלאומית עם משרדים בתל אביב, ניו יורק ולונדון ועם צוות נרחב של מומחים – כולם עורכים לשעבר של מדריכי הדירוג המובילים בעולם. הצוות שלנו מומחה באיסוף, ניתוח וניסוח של ההגשות כך שיעמדו בכל התקנות המחמירות של המדריכים החשובים ביותר (Legal500, Chanbers, IFLR1000 ועוד), יתקבלו וייצרו תזוזה ותהודה ציבורית חיובית.

אנחנו לא ערובה לעליה בדירוג אבל אנחנו הסיכוי הטוב ביותר שלכם.

הצוות

לצוות היועצים שלנו ניסיון ייחודי ומעשי המציבים אותנו רמה אחת מעל כולם. בראש המחלקה:

עדינה גרוסמן, מנהלת מחלקת ההגשות של נישליס ליגל מרקטינג, עוסקת בתחום ההגשות למעלה מ-8 שנים, הן כאחראית הגשות במשרד מוביל בישראל והן כיועצת בחברתנו.

לי סונדרס, העורך הראשי של נישליס ליגל מרקטינג, עבד קרוב לעשר שנים בצ׳יימברס כחוקר וכעורך משנה וכיום מלווה את לקוחות המשרד בכל הקשור להגשות. לי, בהיותו עובד צ׳יימברס בעבר, מכיר את כל הדגשים וסודות המקצוע.

למה אתנו?

סקר שנערך לאחרונה בארה״ב חושף ששותף משקיע כ- 8000 דולר בשנה, בשעות חיוב, במעבר על הגשות מידי שנה. תכפילו את זה במספר השותפים שבמשרדכבמשרד שלכם…

רובכם בטח מתוסכלים מכך שלמרות המאמצים הרבים והזמן המושקע, אין תזוזות בדירוג המחלקתי והאישי של משרדכם. הגשה לא מסתכמת באיסוף החומר,בכתיבתה ובהגשתה למדרג. צריך לדעת לשחק את המשחק ולהכיר את הניואנסים הקשורים להגשות, כאשר לכל מדריך ״חוקים״ משלו. כך למשל,  המשקל הניתן לתוכן המוגש מהמשרד,  לממליצים או לקולגות הוא שונה ממדריך אחד למשנהו, ומצריך היכרות מעמיקה וניסיון ספציפית בתחום זה.

הצוות שלנו עושה את העבודה, ומאפשר לנו להתגאות בכך ש-50 אחוזים מהעליות בדירוגים הבינלאומיים, של משרדים ישראליים, בשנים האחרונות היו של משרדים שנעזרו בנו בתהליך ההגשות.

tieronerankings.com
תוכן ומדיה
פיתוח עסקי בינלאומי
האקדמיה לליגל מרקטינג
אסטרטגיה
פיתוח עסקי