שירותים.

אסטרטגיה.

אסטרטגיה טובה מתחילה בלקחת צעד אחורה. בלהסתכל על התמונה המלאה והרחבה ולהפוך את הפרטים הקטנים למכלול שייקח אתכם לשלב העסקי הבא. מתוך היכרות עמוקה עם השוק, אנחנו עוזרים לבנות את האסטרטגיה הזו – את היעדים והמטרות, האתגרים והיתרונות, הלקוחות והשותפים והנתיבים שיובילו את הפירמה שלכם אל המטרות האלה בדרך הטובה ביותר. כשהחזון של המשרד שלכם תואם את החזון של הלקוחות שלכם ונשען באופן ברור על היתרונות הייחודיים לכם – תוכלו לדעת שיש לכם אסטרטגיה מנצחת.

מיתוג

מיתוג פנימי וחיצוני הוא הרבה מעבר ללוגו ובחירת סלוגן. תהליך מיתוג משמעותי מחייב מבט פנימי עמוק וזיהוי ברור של היתרונות הבלעדיים והדי.אנ.איי של הפירמה והעובדים שלה. תהליך כזה הוא חלק מהאסטרטגיה, והוא מתווה במידה רבה את האופן שבו המשרד שלכם פונה אל העובדים שלו, אל מתמחים וכמובן – אל לקוחות קיימים או פוטנציאליים. המומחיות שלנו במיתוג מבטיחה תהליך רציני וענייני, שיעזור לכם לבדל את עצמכם באופן ברור ואסטרטגי ממשרדים אחרים.

ייעוץ

בשוק המשפטי הצפוף של ימינו, משרדי עורכי הדין נאלצים להיאבק באתגרים של יעילות, רווחיות, תרבות ארגונית ושימור לקוחות, כמו גם עם העבודה הכרוכה בשיווק מסורתי ודיגיטלי, מדיה חברתית, פיתוח עסקי ועוד. עם ניסיון רב שנים בתחום, אנו בונים, יחד אתכם, תוכנית שיווק ופיתוח עסקי המותאמת עבור הפירמה, תחומי העיסוק או הסקטורים בהם אתם פועלים.

אסטרטגיית דיגיטל

נוכחות דיגיטלית משמעותית היא חלק מרכזי ממה שקרוי "המשפך השיווקי", גם ובמיוחד עבור משרדי עורכי דין. אנחנו כא כדי לבנות יחד אתכם אסטרטגיה שיווקית אפקטיבית: הגדרת מטרות והתווית הדרך להשיג אותן באמצעות מגוון הכלים העומדים לרשותכם בתחום: לינקדין ופייסבוק, בלוגים ומגזינים דיגיטליים, פרסומים מקוונים, דיוורים ועוד. האסטרטגיה שאנחנו יודעים ליצור היא קוהורנטית, מקיפה ומדידה.

תוכן ומדיה
פיתוח עסקי בינלאומי
האקדמיה לליגל מרקטינג
הגשות ודירוגים
פיתוח עסקי